Dimplex Smart Climate System


Budoucnost je chytrá a elektrická

Dimplex Smart Climate System (SCS) je inteligentní elektrický topný systém, který můžete pohodlně a snadno ovládat mimo domov.
A to přímo na zařízení nebo prostřednictvím aplikace "Energy Control App" na vašem smartphonu a podobých zařízenách.
Všechny možnosti jsou vidět na první pohled a teplotu místnost lze regulovat jedním dotykem - intuitivní, pohodlné a jednoduché.

Výhody Smart Climate System od Dimplex:

✔ inteligentní propojení elektrického topného systému
✔ dálkové ovládání s aplikací Energy Control
✔ individuálně programovatelné
✔ samoučení: přizpůsobí se
chování při vytápění ✔ velký výběr ohřívačů a příslušenství
✔ maximální energetická a tudíž nákladová efektivita

Elektrické vytápění: ideální pro chytrou domácnost

Elektrická energie je obzvláště cenná. Je proto důležité využívat elektřinu co nejefektivněji, zejména pro vytápění. Velkou výhodou přímotopných systémů provozovaných na elektřinu, jako jsou infrapanely nebo elektrické podlahové vytápění, je jejich velmi rychlé a přesné ovládání. A Dimplex Smart Climate System využívá této výhody k hospodárnému a pohodlnému vytápění.

Jako každý systém vytápění inteligentního domu se i systém inteligentní klimatizace skládá z typických komponent inteligentního domu: senzory zaznamenávají data a přes rozbočovač je předávají do aplikace Dimplex Easy Control, kde se vyhodnocují. Na základě těchto údajů a uživatelských specifikací řídí inteligentní regulátory tepelných generátorů vytápění a zajišťují tak komfortní, podle potřeby a hospodárné teplo.

 

Takhle funguje chytrá domácnost!

Odborníci chápou pod pojmem inteligentní dům budovu, ve které jsou služby budovy inteligentně propojeny. Potenciál úspor existuje zejména v oblasti vytápění. S promyšlenou automatizací budovy v oblasti vytápění lze dosáhnout příjemných teplot a zároveň ušetřit energii.

Smart Home znamená digitální mapování, řízení a optimalizaci důležitých procesů v domě. Abyste mohli dům inteligentně provozovat, jsou zapotřebí následující zařízení pro chytrou domácnost:

 

Ovládání přes aplikaci přes chytrý telefon nebo tablet

Smart Home Hub také naváže připojení k internetu přes WLAN nebo LAN, čímž otevírá možnost vzdáleného ovládání Smart Home z
libovolného místa.

Senzory

Zaznamenávají aktuální stav v budově. Měříte např. B. teploty,  převést tato data na elektrické signály a přenést je do rozbočovače. Mimochodem: Spínače mohou být také senzory! Uživatel může pomocí Smart Climate Switch dát systému např. B. řekni, jestli odchází z domu nebo jde spát.

Huby a ovládací programy

Jsou to centrální řídicí jednotky v chytré domácnosti. Zde se shromažďují všechny informace ze senzorů. Inteligentní počítačové čipy v samotných hubech nebo aplikace pro chytré telefony s příslušnými algoritmy vyhodnocují data, odvozují řídicí příkazy pomocí složitých výpočtových modelů a předávají je síťovým zařízením. Spojení se síťovými zařízeními lze navázat kabelem, WLAN nebo rádiem.

Akční členy nebo elektronicky řízené ovladače

Řídicí příkazy, které jsou předávány z rozbočovače do síťových zařízení, jsou prováděny takzvanými akčními členy nebo elektronickými ovladači. Tím druhým mohou být digitální ovládací desky, které regulují teplo v elektrickém konvektoru nebo infrapanelu. Akční členy jsou naproti tomu malé motory, např. B. okenice nebo okna k otevření nebo zavření. Ventily radiátorů hydraulických topných systémů se také otevírají nebo zavírají podle potřeby u takových motorů.
Dimplex Smart Climate System – nekonečné možnosti

- inteligentní zasíťování systému elektrického vytápění

- Dálkové ovládání s aplikací Energy Control

- individuálně programovatelné

- samoučící se systém se přizpůsobí chování při vytápění

- velký výběr topidel a příslušenství

- nejvyšší energetická a tím i nákladová účinnost
Settings

Menu

Create a free account to use wishlists.

Sign in