Kategorie

Filtrovat podle

Filtrovat podle

Značka

Značka

Hmotnost

Hmotnost

 • 63kg - 293kg

Akumulační kamna Dimplex

Akumulační kamna Dimplex, inteligentí akumulace tepla a topení.
akumulacni-kamna-dimplex.jpg
Akumulační kamna Dimplex


Moderní akumulační kamna Dimplex poskytují individuální nastavení požadované tepelné pohody v každé místnosti.

Extra široký výběr Dimplex nabízí pro každou místnost ideální elektrické topení - přímo v tepelném výkonu tak, aby odpovídal potřebám a disponoval spolehlivou technologii. Moderní akumulační kamna stále nabízejí nejlepší příležitosti pro rychlé a levné modernizace budov bez budování složitého rozvodu topení.

Akumulační kamna Dimplex - produktové řady:

Inteligentní Quantum
Inteligentní akumulace tepla.

ThermoComfort
Univerzální akumulace tepla.

PERMATHERM®
Robustní akumulace tepla.


Nebojte se  energetické revoluce ...
Ukážeme vám, jaký je potenciál úspor v naší nové inteligentní řadě topení Quantum  - online kalkulátor.
 • Akumulační kamna dynamická

  Akumulační kamna dynamická

  DIMPLEX AKUMULAČNÍ KAMNA DYNAMICKÁ - předávají teplo nuceným prouděním přes průduchy akumulačního jádra, tvořeného magnezitovými cihlami. Proudění vzduchu zajišťuje ventilátor, který je ovládán prostorovým termostatem. Díky kvalitním izolacím a řízenému vybíjení ventilátorem jsou kamna určeny jako hlavní zdroj vytápění provozovaný v akumulační sazbě.
 • Akumulační kamna statická

  Akumulační kamna statická

  <strong>DIMPLEX akumulační kamna statická XLS ... NC / XL ... NC - topení v kompaktní formě.</strong><br />Statická akumulační kamna Dimplex řady XL a XLS ... NC NC ... je výkonný přístroj s kompaktním designem, který je určen pro energeticky úsporné vytápění. Použití levnější mimo špičku sazby za energii akumulovat teplo, které se pak rozptýlí do místnosti. Zařízení má planární strukturu - tloušťka modely XL (S) 12-24NC je pouze 14,6 cm. XLS ... NC jsou modely s ručním ovládáním proces nabíjení se XLS ... NC řízení procesu nabíjení probíhá automaticky. XLS ... NC modely jsou vybaveny dvěma termostaty: první zvýšení teploty jádra a přeruší dodávku energie v souladu se zvolenou hodnotu, druhá - měří teplotu místnosti a upraví zatížení jádra na teplotu okolí.
 • Akumulační kamna Quantum®

  Akumulační kamna Quantum®

  <strong>Akumulační kamna Quantum® Dimplex - řešení na míru pro budoucnost</strong><br /><br />Quantum® dynamická akumulační kamna jsou zařízení, která využívají nejnovější technologie používané v moderních pecí akumulace.<br />Ve spojení s Smart Eco System umožňuje efektivní využívání energie z obnovitelných zdrojů, např. Pomocí vlastního fotovoltaický systém nebo větrné elektrárny,<br />a tím i ekonomicky řídit domácí elektrizační soustavy. Smart System Eco lze připojit např. Tepelné čerpadlo, ať už elektrické domácí spotřebiče a dálkové ovládání nebo sledování spotřeby energie pohodlně pomocí chytrého telefonu nebo tabletu.
 • Termostaty k akumulačním kamnům

  Termostaty k akumulačním kamnům

 • Příslušenství k akumulačním kamnům

  Příslušenství k akumulačním kamnům

Settings

Menu

Create a free account to use wishlists.

Sign in